Więcej informacji
Opinie klientów
Opinie o Peru
Trochę bałam się, że zamieszczone zdjęcia trochę przerysowały rzeczywistość, ale nie!!Tam tak po prostu jest – kolorowo, soczyście a folklor jest wszędzie. Hotele świetnie urządzone – tradycyjnie i przytulnie – tak jak lubię!Znakomita organizacja , żadnych komplikacji w programie, wszystko przebiegło płynnie i bezproblemowo. Dzieci są podekscytowane, a ja nadal nie mogę uwierzyć, że na ziemi istnieją nadal takie miejsca jak Peru. Świetny wyjazd!
Kamila z dziećmi, 31 lat
Opinie o Peru

Opinie o Peru
Wróciliśmy dziś rano, bardzo zmęczeni, ale pełni energii i wspomnień. W Peru spędziliśmy fantastyczne chwile, cały program, przeloty, wycieczki zorganizowane zostały znakomicie – wszystko zapięto na ostatni guzik – co jest chyba najważniejsze w podróżowaniu po Peru. Hotele i lokalizacja - świetne, przewodnicy – profesjonalni, punktualni i bardzo zabawni. Dziękujemy bardzo za świetnie wykonaną pracę, z pewnością będziemy polecać biuro Unique Moments!
Małżeństwo z Katowic, 58 lat
Opinie o Peru

Ciekawostki
Na Peruwiańskim wybrzeżu nigdy nie pada deszcz. Limę natomiast na kilka zimowych miesięcy pokrywa gęsta mgła, która nie daje słońcu żadnych szans. Zjawiska te spowodowane są przez zimny Prąd Peruwiański(Prąd Humboldta).

Aktualne oferty
copyright Unique Moments 2007-2014