Więcej informacji
Opinie klientów
Opinie o Peru
Rewelacja:) Widoki pozostaną w pamięci na zawsze. Cusco to urocze miejsce, Machu Picchu jest przepełnione tajemnicą, a Kanion Colca z kondorami – majestatyczny. Na koniec podróży dotarłyśmy nad Jezioro Titicaca – ci ludzie - zupełni inni, tacy optymistyczni i kochani!!!Zazdrościmy też Indiankom Aymara warstwowych spódnic i długich czarnych warkoczy z pomponikami... Zakochałyśmy się w Peru i wracamy tam już niedługo!!!
Kasia i Gosia, 27 lat
Opinie o Peru

Opinie o Peru
Pomysł spływu po rzece Urubamba był naprawdę trafiony!Ekstremalna przygoda, poziom adrenaliny przez całe dwa tygodnie ciągle wysoki, a my wróciliśmy strasznie zmęczeni, ale i zadowoleni. Treking w Andach i spływ przekroczył nasze oczekiwania! Nic dodać nic ująć – było idealnie! A poza tym czuliśmy się bezpiecznie i pewnie przez cały czas trwania naszej peruwiańskiej przygody.
Małżeństwo z Jeleniej Góry, 39 lat
Opinie o Peru

Ciekawostki
Targuj się turysto! Targuj w taksówce, w sklepie, targuj się kiedy tylko możesz, zdarza się, że produkty nie mają cen i sprzedawca, patrząc na kupującego, w oparciu o to co widzi szacuje wartość portfela kupującego i dostosowuje do tego cenę produktu.

Aktualne oferty
copyright Unique Moments 2007-2014