Więcej informacji
Opinie klientów
Opinie o Peru
Chcemy podziękować za wyprawę do Peru. Każdy etap zaplanowany był tak, że ani przez chwilę nie musieliśmy martwić się o żaden szczegół. Z łatwością korzystaliśmy z naszego czasu na miejscu, bez straty na zbędne formalności. Dżungla okazała się niezapomnianym przeżyciem – jedynym w swoim rodzaju! Najlepszym widokiem były makawy na lizawkach gliny – tyle kolorów i dźwięków w jednym miejscu. Naprawdę żałujemy, że podróż już się skończyła!
Kasia i Bartek
Opinie o Peru

Opinie o Peru
Wybrane hotele dały nam poczucie pełnego komfortu, a wasza ekipa zadbała, żeby wszystko co oferuje Peru zostało zorganizowane i dostarczone do nas w najlepszej możliwie formie!! Pełen relaks, oderwanie od rzeczywistość – jednym słowem – "unikalne przeżycie" i "ostrożna przygoda"!!
Ala i Włodek, 55 lat
Opinie o Peru

Ciekawostki
Piękne stroje kobiet, kolorowe kapelusze, ozdobne bluzki i wielowarstwowe, utrzymujące się na metalowym stelażu spódnice są pozostałością po czasach kolonialnych. Indianki upodobały sobie stare suknie ich dawnych pań. Strój uzupełniają wełniane rajstopy, sandałki i poncza. A uroku dodają dwa długie czarne warkocze do pasa, przystrojone zwykle pomponami. Niestety panowie w Peru nie prezentują się tak dostojnie;)

Aktualne oferty
copyright Unique Moments 2007-2014