Więcej informacji
Opinie klientów
Opinie o Peru
Wróciliśmy dziś rano, bardzo zmęczeni, ale pełni energii i wspomnień. W Peru spędziliśmy fantastyczne chwile, cały program, przeloty, wycieczki zorganizowane zostały znakomicie – wszystko zapięto na ostatni guzik – co jest chyba najważniejsze w podróżowaniu po Peru. Hotele i lokalizacja - świetne, przewodnicy – profesjonalni, punktualni i bardzo zabawni. Dziękujemy bardzo za świetnie wykonaną pracę, z pewnością będziemy polecać biuro Unique Moments!
Małżeństwo z Katowic, 58 lat
Opinie o Peru

Opinie o Peru
Wybrane hotele dały nam poczucie pełnego komfortu, a wasza ekipa zadbała, żeby wszystko co oferuje Peru zostało zorganizowane i dostarczone do nas w najlepszej możliwie formie!! Pełen relaks, oderwanie od rzeczywistość – jednym słowem – "unikalne przeżycie" i "ostrożna przygoda"!!
Ala i Włodek, 55 lat
Opinie o Peru

Ciekawostki
W Peru każda okazja dobra jest do hucznego świętowania! Właściwie każdego dnia ma miejsce celebracja i zabawa, stanowiąca mieszankę barw i dźwięków. Każdego roku obchodzonych jest około 3000 świąt ludowych i religijnych. Mają one tak fascynującą oprawę dlatego, że powstały w wyniku przemieszania się obrzędowości chrześcijańskiej (pozostałość po hiszpańskich kolonizatorach) i miejscowych zwyczajów, sięgających czasów Inków i cywilizacji preinkaskich.

Aktualne oferty
copyright Unique Moments 2007-2014