Więcej informacji
Opinie klientów
Opinie o Peru
Rewelacja:) Widoki pozostaną w pamięci na zawsze. Cusco to urocze miejsce, Machu Picchu jest przepełnione tajemnicą, a Kanion Colca z kondorami – majestatyczny. Na koniec podróży dotarłyśmy nad Jezioro Titicaca – ci ludzie - zupełni inni, tacy optymistyczni i kochani!!!Zazdrościmy też Indiankom Aymara warstwowych spódnic i długich czarnych warkoczy z pomponikami... Zakochałyśmy się w Peru i wracamy tam już niedługo!!!
Kasia i Gosia, 27 lat
Opinie o Peru

Opinie o Peru
Wycieczka do Peru i Boliwii, którą poleciła mi załoga biura była najlepszą w mojej historii a podróżuję dużo. Dzięki za połączenie pięknych krajobrazów, interesującej lokalnej kultury i barwnej ludności w jednym zestawie!!Wszystko mnie zaskoczyło, absolutnie wszystko!! Ludzie, tak wytrwali i optymistyczni, krajobrazy jak z innego świata – niesłychane!! Szacunek dla przewodników za cierpliwość w odpowiadaniu na niezliczoną ilość pytań, które do nich kierowałem:)
Arek z Wrocławia, 33 lata
Opinie o Peru

Ciekawostki
Piękne stroje kobiet, kolorowe kapelusze, ozdobne bluzki i wielowarstwowe, utrzymujące się na metalowym stelażu spódnice są pozostałością po czasach kolonialnych. Indianki upodobały sobie stare suknie ich dawnych pań. Strój uzupełniają wełniane rajstopy, sandałki i poncza. A uroku dodają dwa długie czarne warkocze do pasa, przystrojone zwykle pomponami. Niestety panowie w Peru nie prezentują się tak dostojnie;)

Aktualne oferty
copyright Unique Moments 2007-2014