Więcej informacji
Opinie klientów
Opinie o Peru
Wycieczka do Peru i Boliwii, którą poleciła mi załoga biura była najlepszą w mojej historii a podróżuję dużo. Dzięki za połączenie pięknych krajobrazów, interesującej lokalnej kultury i barwnej ludności w jednym zestawie!!Wszystko mnie zaskoczyło, absolutnie wszystko!! Ludzie, tak wytrwali i optymistyczni, krajobrazy jak z innego świata – niesłychane!! Szacunek dla przewodników za cierpliwość w odpowiadaniu na niezliczoną ilość pytań, które do nich kierowałem:)
Arek z Wrocławia, 33 lata
Opinie o Peru

Opinie o Peru
Nigdy nie spodziewałabym się tak rewelacyjnych hoteli w Peru!! Co za komfort i te spa – z zapachami nie z tego świata!! Jestem zachwycona Hotelem Inkaterra Machu Picchu i Casitas del Colca – przytulne i bardzo klimatyczne, a na dodatek otoczone najpiękniejszymi krajobrazami, jakie widziałam. Wiele atrakcji, ruchu i ciągłe wyzwania. Brak czasu na nudę i monotonię – to cenie najbardziej:)
Sylwia z Kalisza
Opinie o Peru

Ciekawostki
Peru kojarzone głównie z Andami i folklorem posiada jeden z najpiękniejszych obszarów Amazonii. Aż 60% powierzchni kraju zajmuje Puszcza Amazońska.

Aktualne oferty
copyright Unique Moments 2007-2014