Więcej informacji
Opinie klientów
Opinie o Peru
W naszych głowach panuje ciągle mętlik od wszystkich miejsc, krajobrazów, no i głównie ludzi, których zobaczyliśmy w ostatnich dwóch tygodniach!! Tego się nie da opisać!! Co za kraj! Program Perły Peru był świetnym wyborem, zobaczyliśmy wszystko, co zobaczyć trzeba – Machu Picchu, Kanion Colca, Jezioro Titicaca z takim folklorem, strojami i kolorami, że ciężko to sobie nawet wyobrazić. Wspaniała wycieczka!!Dzięki
Gosia i Łukasz, 26 lat
Opinie o Peru

Opinie o Peru
Chcemy podziękować za wyprawę do Peru. Każdy etap zaplanowany był tak, że ani przez chwilę nie musieliśmy martwić się o żaden szczegół. Z łatwością korzystaliśmy z naszego czasu na miejscu, bez straty na zbędne formalności. Dżungla okazała się niezapomnianym przeżyciem – jedynym w swoim rodzaju! Najlepszym widokiem były makawy na lizawkach gliny – tyle kolorów i dźwięków w jednym miejscu. Naprawdę żałujemy, że podróż już się skończyła!
Kasia i Bartek
Opinie o Peru

Ciekawostki
Peru będzie jednym z najczęściej wybieranych kierunków w 2011 roku, w lipcu przypada bowiem setna rocznica odkrycia Machu Picchu przez Amerykanina Hiram Bingham'a.

Aktualne oferty
copyright Unique Moments 2007-2014